Gibbs „Mantra” – hit czy kit?

Gibbs to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzycznych w naszym kraju. Słynie on z wielu jakościowych piosenek, które skradły serca tysięcy osób w całej Polsce. Szczególnie popisowym dziełem w repertuarze Gibbsa jest „Mantra”.

„Mantra” od Gibbsa – czym się cechuje?

„Mantra” to jedno z popisowych dzieł Gibbsa. Album ten został wydany w 2020 roku i jest to projekt kolaboracyjny Kacpra i ekipy Fonos. Za warstwę muzyczną w przypadku tego krążka odpowiada nie tylko sam Gibbs, ale też popularny Druid. Za wydanie albumu odpowiedzialna była z kolei wytwórnia DopeHouse, która wśród fanów hip-hopu jest znana z bardzo pozytywnej strony. Gibbs Mantra to często spotykany termin, jednak warto mieć na względzie, że za wydanie tej płyty odpowiadał nie tylko sam Gibbs, ale także wielu jego współpracowników. Album ten jest znany ze świetnej melodyczności, dzięki czemu doskonale sprawdza się u wielu miłośników hip-hopu. Pod kątem stylu jest on relatywnie podobny do innych płyt Gibbsa, takich jak „Wszystko co złe” czy „Połączenia”, jednak „Mantra” cechuje się jeszcze większą różnorodnością stylów.

Jakie piosenki znajdziemy na płycie „Mantra”?

Najważniejszym elementem albumu „Mantra” jest piosenka zatytułowana w taki sam sposób jak krążek. W mgnieniu oka zyskała ona wielu fanów, jednak nie tylko ona determinuje popularność tej płyty. Wielu miłośników mają też takie utwory jak „Tommy gun”, „Hulk” czy „Guliwer”. Choć „Mantra” została wydana już dość dawno temu, to nadal nie traci na znaczeniu. Po dziś dzień ma ona wielu oddanych słuchaczy i wiele wskazuje na to, że tendencja ta nie ulegnie żadnej zmianie.

https://queshop.pl/cd/kacper-hta-x-fonos-mantra

Comments are closed.