Jak wygląda kariera Jana Rapowanie?

Jednym z najbardziej uznanych raperów młodego pokolenia jest Jan Rapowanie. Korzysta nie tylko z przyjemnych i wpadających w ucho bitów, ale posługuje się również kontrowersyjnymi tekstami. Nakładem wytwórni SBM Label ukazała się kolejna płyta artysty.

Kariera Jana Rapowanie

Jan Rapowanie Bufor

Album wyszedł 11 marca 2022 roku i od razu zdobył ogromne zainteresowanie. SBM Label bez wątpienia jest jedną z najbardziej liczących się wytwórni w kraju. Ciężka praca Solara i Białasa się opłaciła, dzięki czemu mogą oni teraz wydawać nowych i obiecujących artystów. Nowy album rapera to „Bufor„, który opowiada o prywatnej drodze oraz przemianie rapera. Janek jest jeszcze młodym artystą, dlatego dopiero poznaje wielki świat celebrytów. Udało mu się jednak przebić, a w dzisiejszych czasach konkurencja jest niezwykle duża.

Nowy projekt

W każdym mieście jest kilkuset raperów, którzy posiadają pewne umiejętności, ale brak im siły przebicia. Takie numery jak „Tryb samolotowy” oraz „Pożyjemy zobaczymy” promowały tę płytę. Warto mieć na uwadze, że na projekcie znalazło się siedemnaście utworów. Wśród producentów, którzy brali udział w tworzeniu płyty są tacy goście jak: Nocny, Matheo, Pedro oraz Worek. Nowa płyta Jana Rapowanie brzmi bardzo dobrze i z pewnością nie jest męcząca. Jan Rapowanie Bufor to bez wątpienia jeden z najlepszych albumów w dorobku rapera. Początki artysty były na kanale Karwana, który również wydaje obecnie legalnie u Szpaka. Fani mogą być zadowoleni z tego projektu, ponieważ wyszedł on Jankowi bardzo dobrze. Można tylko czekać na kolejne projekty.

Comments are closed.