Nowa płyta White 2115 – czym zaskoczył „Pretty Boy”?

Czy zastanawialiście się, czym charakteryzuje się najnowsza płyta rapera White 2115? Z tym pytaniem wbrew pozorom boryka się dosyć spora liczba ludzi, zarówno jego fanów, jak i też osób, które dopiero mają zamiar zetknąć się z jego twórczością artystyczną. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jego dorobek artystyczny mimo młodego wieku jest dosyć ciekawy, podobnie z resztą jak styl, który reprezentuje. Przyjrzyjmy się więc wspólnie, dlaczego warto sięgnąć po jego najnowszy album.

Czym charakteryzuje się najnowsza płyta white 2115?

Przede wszystkim jest to powiew nowości na polskiej scenie hip-hopu, gdyż White 2115, a właściwie Sebastian Czekaj potrafi doskonale wkomponować się w obecnie panujące w polskim hip-hopie trendy. Doskonałym odzwierciedleniem tego są między innymi nagrody, które albumy White 2115 cały czas niemalże wygrywają. Na uwagę niewątpliwie zasługują również rekordy sprzedaży poszczególnych albumów. Ostatni album Łajciora, czyli Pretty boy, wydany nakładem 15 tysięcy egzemplarzy dzięki wytwóni SMB Label zdobył złotą płytę, i to niewiele ponad miesiąc od premiery.

Komu spodoba się white 2115?

Przede wszystkim wszelkiego rodzaju fanom nowych trendów muzyce hiphopowej. White 2115 jest doskonałym przykładem głosu młodego pokolenia, który przynosi hiphopowi jako gatunkowi, nowych, można by rzec świeżych powiewów, łączących cechy innych gatunków. Jeżeli więc szukacie kawałków, które łatwo relaksują oraz co równie ważne wpadają w ucho, to warto sięgnąć po twórczość white 2115, a na pewno się nie rozczarujecie.

Comments are closed.