Transport zestawu perkusyjnego – pokrowce na statywy

Transport sprzętu muzycznego bywa kłopotliwy. Mówiąc o małego rozmiaru instrumentach, takich jak flet, skrzypce czy gitara nie widać oczywiście zbyt dużego problemu. Jednak gdy przyjrzeć się wielkogabarytowym elementom, które stanowią podstawę dla perkusyjnego zestawu, sprawa może okazać się nieco bardziej skomplikowana.

Pokrowiec na statyw — transport hardware

Wiedząc, w jaki sposób zbudowany jest wieloelementowy zestaw perkusyjny i jak ważna jest jego stabilność podczas gry, można zrozumieć, dlaczego cały hardware to ciężka, metalowa konstrukcja. Aby ułatwić jej przewóz z punktu a do puntu b, bez obawy uszkodzenia lub zgubienia któregokolwiek z tworzących go elementów, warto skorzystać z pomocnego gadżetu, jakim są solidne pokrowce na statywy.

Dzięki wykorzystaniu do produkcji pokrowca wytrzymałego na duże obciążenia materiału można mieć pewność, że każdy element perkusyjnego zestawu zostanie w bezpieczny i wygodny sposób przeniesiony.

Pokrowiec na statyw — bezpieczny transport

Pokrowce na statywy dobrej jakości wykonane są z odpowiednio dobranego, wodoodpornego materiału, stanowiącego doskonałą ochronę dla każdego metalowego elementu składającego się na perkusyjny hardware. Wyposażone często w miękką piankę futerały, stanowią bezpieczną izolację dla cennych elementów, nie pozwalając na ich żadne uszkodzenie mechaniczne.

Dostępne na rynku wersje z szelkami, rączkami. Zgodnie z upodobaniami konkretnego użytkownika, pozwolą na lżejsze i prostsze przewożenie perkusyjnego sprzętu w dowolne miejsce.

Pokrowce na statywy dostępne na stronie https://drumcenter.pl/pl/menu/pokrowce/pokrowce-na-statywy-509.html

Comments are closed.