Wzgórze Ya-pa 3 – z czego słynie?

Wzgórze Ya-pa 3 to jedna z najpopularniejszych polskich grup muzycznych, której popularność nie maleje pomimo upływu lat. W jej skład wchodzą Wojtas oraz Borixon, czyli topowi raperzy w naszym kraju.

Płyty Wzgórza Ya-Pa 3 – jakie warto znać?

Swój pierwszy album Wzgórze Ya-pa 3 wydawało w 1995 roku. Cieszył się on świetnymi recenzjami zwłaszcza wśród fanów oldschoolowego hip-hopu. Płyty Wzgórza Ya-Pa 3 mają wielu fanów, jednak wśród nich szczególną renomą cieszy się „Centrum”. Zostało ono wydane w 1997 roku i po dziś dzień ma wielu miłośników. Do znaków firmowych tego zespołu zaliczamy także „Trzy” bądź „Ja mam to co Ty”. Sporo fanów rapu docenia też „Starą Szkołę Rapu”. Co istotne, Wzgórze Ya-pa 3 na przestrzeni lat prezentowało różne style muzyczne. Dzięki temu w jego płytach możemy znaleźć zarówno oldschoolowy, jak i nowoczesny rap. Dzięki temu zespół ten przypada do gustu szerokiemu gronu odbiorców.

wzgórze ya-pa 3

Wzgórze Ya-pa 3 – z jakich utworów słynie? 

Wzgórze Ya-pa 3 (https://preorder.pl/muzyka/13473,wzgorze-ya-pa-3) na przestrzeni lat wydało wiele utworów, które zyskały sporą popularność. Jednym z nich jest „Czekam”. Utwór ten wyróżnia się bardzo głębokim przekazem, dzięki czemu zaskarbił sobie sympatię fanów lirycznych piosenek. Wzgórze Ya-pa 3 bardzo często występowało także na featach u słynnych artystów. Są oni znani chociażby z kolaboracji z Liroyem, z którym nagrali piosenkę „Scyzoryk”. Zdaniem ekspertów grupa ta to jedni z najważniejszych prekursorów hip-hopu w Polsce. Dzięki temu ich popularność nie maleje pomimo upływu lat i niezmiennie mają oni wielu oddanych fanów, którzy chętnie słuchają ich najpopularniejszych utworów.

 

 

 

Comments are closed.