Zdechły Osa podbija świat hip-hopu z „Breslau Hardcore”

Zdechły Osa, a właściwie Daniel Wójtowicz, jest polskim wokalistą oraz autorem tekstów, który na swoim koncie ma już dwa albumy. Tworzy on melorecytacje w zakresie gatunkowym new age punk i kilku innych. 17 lutego 2023 roku wleciał on ze świeżutkim krążkiem, „Breslau Hardcore”.

Zdechły Osa przedstawia – „Breslau Hardcore”

Album ten składa się aż z 14 utworów, co z pewnością cieszy wszystkich fanów wykonawcy . Niektóre z nich dodały nutki świeżości w karierze rapera. Utwór „DO WIDZENIA” nagrany został z Brodką, czyli bardziej alternatywną piosenkarką. Utwór „ELO” nagrany został z Sarsą, która jest wokalistką bardziej pop, pop-refleksyjną. Na albumie usłyszymy również takich artystów, jak: ĆPAJ STAJL, Hades, czy Kony. Utwory, które zostały wgrane na krążek to również znane już długo wcześniej „Summer Song”, czy „Zakochany Kundel”. Fizyczna wersja albumu jest obecnie do zamówienia na https://preorder.pl/muzyka/2490327,zdechly-osa i w kilku innych dobrych sklepach muzycznych.

Preorder płyty, który szczęśliwcom udało się zdobyć, podpisany był oryginalnym autografem Zdechłego Osy. Fani przez jakiś czas mogli również nabyć limitowane koszulki, które powstały w ramach albumu „Breslau Hardcore”.

„Breslau Hardcore Tour 2023”, czyli Osa w całej Polsce

Założyciel ekipy Thirdeye powrócił z drugą płytą, ale także z kolejną trasą koncertową. Zdechły Osa jest jedną z najbardziej charakterystycznych osobowości polskiego undergroundu obecnie i z pewnością wielu fanów takich brzmień z niecierpliwością oczekuje na usłyszenie kawałków na żywo. Na szczęście wykonawca nie spoczywa na laurach i działa od razu! Osa zagra w marcu, w kilku wybranych przez siebie miastach. Wrocławski west coast usłyszeć będzie można przykładowo w Warszawie, Poznaniu, ale także oczywiście właśnie we Wrocławiu.

 

Comments are closed.